Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: Patch 2xLC/UPC-SC/UPC SM 1m

Patch 2xLC/UPC-SC/UPC SM 1m

Patch 2xLC/UPC-SC/UPC SM 1m
Art. nr.
AH-5073588
Fraktvikt:
0,10 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
135,00 kr
inkl. moms 25% ( 27,00 kr )
Antal

Patch 2xLC/UPC-SC/UPC SM 1m

Duplex som kan delas till två simplex.

Teknisk data

  • Typ: SC/UPC-LC/UPC
  • Antal fibrer: 2
  • Artikelnummer leverantör: 48663309
  • Längd: 1 m
  • Fibertyp: Singlemode G652D
  • Kabeltyp: Duplex
  • Typ av kontakt anslutning 1: SC
  • Typ av kontakt anslutning 2: LC
  • Ferrultyp 1: UPC
  • Ferrultyp 2: UPC
  • Kategori: OS2
  • Färg på yttre mantel: Blå
  • Sekundärskydd: Fast sekundärskydd
  • Halogenfri (enligt EN 50267-2-3): Ja
  • Kabeltyp: GRGQBDU
: *
: *
: *
 
Antennkabel 3G HDF200 SMA - SMA
99,00 kr
Kabel cardsplitter DATA-CS
15,00 kr
UTP patchpanel 1U 24xRJ45, rack Cat6
429,00 kr
Ubiquiti USB dongle a/b/g/n 24dBm, 11n MIMO, 300Mbps
1 369,00 kr
PowerBeam M5-300 5GHz MIMO, 22dBi, outdoor link 150+Mbps
920,00 kr
ZTE MF680 -> SMA jack
129,00 kr
APC Back-UPS ES, 400VA/240W, grenuttag
900,00 kr
mFI, mport Temperatursensor
348,00 kr
AirMax Rocket AC
1 715,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.