Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-3553LC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Frekvens:
2400-2500 MHz
Förstärkning:
20.5 dBi
Polarisation:
Horizontal / Vertical
Horisontel spridningsvinkel:
10°
Vertikal spridningsvinkel:
10°
Leveranstid:
7-14 dgr
VSWR:
< 1.5:1 avg.
F/B:
>25 dB
Anslutningskontakt:
N-Hona
Impedans:
50 Ohm
Max. effekt:
100 Watts
RoHS:
JA
Ordinarie pris:
811,25 kr
Vårt pris:
745,00 kr
8%

inkl. moms 25% ( 149,00 kr )
Antal
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
: *
: *
: *
 
Adapter N-hane->R-SMA jack
69,00 kr
Kontakt LMR400 RN-Hane
66,00 kr
Låda utomhus för RB411, CA/OTS
595,00 kr
Kontakt HDF200 UHF-Hane krimp
69,00 kr
Antennkabel 3G HDF200 SMA - SMA
99,00 kr
Låda för RB433U, CA/433U
279,00 kr
HDMI-adapter, 19-pin hona till hona
99,00 kr
AirFiber24 1.4Gbps+ Backhaul 24GHz complete
40 000,00 kr
Mikrotik SXT 5GHz 802.11ac outdoor Gigabit CPE and radio L3 PoE
1 245,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.