Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-3553LC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Frekvens:
2400-2500 MHz
Förstärkning:
20.5 dBi
Polarisation:
Horizontal / Vertical
Horisontel spridningsvinkel:
10°
Vertikal spridningsvinkel:
10°
Leveranstid:
7-14 dgr
VSWR:
< 1.5:1 avg.
F/B:
>25 dB
Anslutningskontakt:
N-Hona
Impedans:
50 Ohm
Max. effekt:
100 Watts
RoHS:
JA
Ordinarie pris:
811,25 kr
Vårt pris:
745,00 kr
8%

inkl. moms 25% ( 149,00 kr )
Antal
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
: *
: *
: *
 
Rubber Duck 7 dBi, 2.4 GHz
99,00 kr
Ubiquiti Rocket Dish 30dBi 5 GHz rocket mount kit
1 465,00 kr
Väggfäste för LCD/Plasma, 23-37", 400x200mm, superslim
150,00 kr
UniFi Long rangeAP bgn AP 200mW incl PoE
1 045,00 kr
MS156 - SMA/f för Huawei E220, E270, E870, E1550, E1750
395,00 kr
Radom + box för RocketDish 60cm
2 795,00 kr
Nanobeam väggfäste
95,00 kr
UniFi AP ac PRO 1300 Mbit AP 400mW incl PoE
1 875,00 kr
AirGateway PRO
495,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.