Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-3553LC20D par SFP modules 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-3553LC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Frekvens:
2400-2500 MHz
Förstärkning:
20.5 dBi
Polarisation:
Horizontal / Vertical
Horisontel spridningsvinkel:
10°
Vertikal spridningsvinkel:
10°
Leveranstid:
7-14 dgr
VSWR:
< 1.5:1 avg.
F/B:
>25 dB
Anslutningskontakt:
N-Hona
Impedans:
50 Ohm
Max. effekt:
100 Watts
RoHS:
JA
Ordinarie pris:
811,25 kr
Vårt pris:
745,00 kr
8%

inkl. moms 25% ( 149,00 kr )
Antal
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
: *
: *
: *
 
CM9 MiniPCI kort, 802.11abg
395,00 kr
Pigtail, MC Card -> N-Hane (Orinoco/Lucent mfl.)
129,00 kr
Adapter SMA R-SMA jack
74,00 kr
GIGABYTE Aircruiser N300 GN-WI06N 802.11N a/b/g/n AR5008, mPCIe
695,00 kr
Antenn för bärbar dator ufl, 2.4 / 5 GHz
129,00 kr
NanoBracket - fäste för Nanostation 2M och 5M
129,00 kr
TOUGH Cable PRO Utomhus-TP, cat 5e, svart, skärmad
10,00 kr
Panelantenn 14 dBi, 2.4 GHz, 1m kabel med R-SMA plug
695,00 kr
UniFi utomhus AP+ bgn AP 400mW incl PoE
1 950,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.