Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-31DLC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
345,00 kr
inkl. moms 25% ( 69,00 kr )
Antal

S-31DLC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a dual LC connector, T1310nm. Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

: *
: *
: *
 
Pigtail IPAX -> R-TNC
129,00 kr
Pigtail R-SMA -> N-Chassi
129,00 kr
RouterBOARD 450G, 512MB, 680MHz, Level 4
995,00 kr
Mikrotik R2N MiniPCI kort, 802.11n, 2.4 GHz
595,00 kr
Ubiquiti Vägg & fönsterfäste till NanoM LocoM serien
199,00 kr
695,00 kr
Arbetstid speciel
1 243,75 kr
POE injektor UBI POE-24 highpower
249,00 kr
RouterBOARD 711-2HnD, 32MB, 400MHz, MMCX, Level 3, 2x2
529,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.