Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-31DLC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
345,00 kr
inkl. moms 25% ( 69,00 kr )
Antal

S-31DLC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a dual LC connector, T1310nm. Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

: *
: *
: *
 
Modularkablage, platt
15,00 kr
Antennkabel HDF200 N-Hane - N-Hane
99,00 kr
Pressning av TP-kabel
65,00 kr
MikroPoynt - 5 GHz 16 dBi
275,00 kr
Ubiquiti Rocket Panel 5 GHz 17 dB 90°
995,00 kr
UniFi PRO AP dual radio bgn AP 802.3af POE
2 420,00 kr
SMA hane till FME hane antennskarv och adapter.
129,00 kr
APC Back-UPS ES, 550VA/330W, grenuttag
1 012,50 kr
Ubiquiti 5GHz dual omni 13dBi
1 869,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.