Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP modul 1.25Gbps, LC SM, 20km
Art. nr.
SFP-S-31DLC20D
Fraktvikt:
0,20 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
345,00 kr
inkl. moms 25% ( 69,00 kr )
Antal

S-31DLC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a dual LC connector, T1310nm. Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

: *
: *
: *
 
Kontakt LMR400 N-Hona krimp
56,25 kr
Pigtail, MC Card -> N-Hane (Orinoco/Lucent mfl.)
129,00 kr
Pigtail, U.fl-HIROSE'S -> R-SMA
129,00 kr
Adapter N-hane->SMA jack
69,00 kr
Skarvkontakt RJ11
15,00 kr
FME Plug to SMA Socket
69,00 kr
Ubiquiti Rocket Panel 2.4 GHz 16 dB 90° incl rocket kit
1 500,00 kr
Mikrotik Cloudcore CCR1036 4SFP
11 495,00 kr
LiteBeam 5AC-16 5GHz MIMO, 16dBi, outdoor AP 450+Mbps
1 159,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.