Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km

MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km

MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km
Art. nr.
SFP-S-31DLC10D
Fraktvikt:
0,20 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
1 745,00 kr
inkl. moms 25% ( 349,00 kr )
Antal

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections. Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

: *
: *
: *
 
Kontakt HDF200/RG58 R-TNC
49,00 kr
Kontakt LMR400 R-TNC krimp
69,00 kr
Tennsug, 190mm
20,00 kr
Pigtail, U.fl-HIROSE'S -> SMA
195,00 kr
UTP patchpanel 1U 24xRJ45, rack Cat6
429,00 kr
Väggfäste för LCD/Plasma, 23-37", 400x200mm, superslim
150,00 kr
Arbetstid montering
868,75 kr
Ubiquiti titanium sector 5GHz 60-120deg adjust AMM
2 170,00 kr
UniFi AP ac 1750 Mbit Mesh PRO 400mW incl PoE
1 996,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.