Hem :: Mikrotik :: Tillbehör :: MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km

MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km

MikroTik S-31DLC10D SFP+ modul 10Gbps, LC SM, 10km
Art. nr.
SFP-S-31DLC10D
Fraktvikt:
0,20 kg
Leveranstid:
7-14 dgr
RoHS:
JA
Vårt pris:
1 745,00 kr
inkl. moms 25% ( 349,00 kr )
Antal

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections. Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

: *
: *
: *
 
Omniantenn 2.4-5.8 GHz med U.fl kontakt, AC/SWI
149,00 kr
POE Mini, injektor, RB/P54
90,00 kr
DELTACO, väggfäste för LCD/TFT monitor, max 8kg, 4 leder
320,00 kr
HDMI-adapter, 19-pin hane till hane
79,00 kr
Sierra Wireless Airlink GX400 21 Mbps
6 250,00 kr
mFI, mport Strömsensor
210,00 kr
PowerBeam 5AC-500 5GHz MIMO, 22dBi, outdoor link 450Mbps
1 895,00 kr
AirGateway LR
365,00 kr
AirFiber24HD 2.0Gbps Backhaul 24GHz complete
79 375,00 kr

Betygsätt produkten

Logga in för att ge betyg

Kunders recensioner

Det finns inga omdömen för denna produkten ännu.
Presentkort

 
Cookie-inställningar på denna webbplats justeras till tillåter alla cookies så att du har den bästa upplevelsen. Om du fortsätter utan att ändra dina inställningar för cookies, kommer vi att anta att du är glad att få alla cookies på vår webbplats. Men om du vill kan du ändra dina inställningar när som helst genom att använda Ändra cookie-inställningar länken i Special meny.